باران گیر


  استفاده از باران گیر راه کاری مناسب جهت حل مشکلات نفوذ آب به پنجره ها هنگام بارش برف و باران و نیز تابش مستقیم نور خورشید میباشد که از مشکلات جدی هموطنان به شمار می آید. مقاومت بالا، زیبایی، سبکی وزن، سرعت بالا در نصب و هزینه پایین نسبت به پوشش های دیگر بخش از مزایای این محصول جهت پوشش درب و پنجره های ساختمان و نیز ورودی مراکز تجاری و اداری میباشد.

  بارانگیرها از نظر نوع پوشش به دو دسته تقسیم می شوند :


  بارانگیر با پوشش پلی کربنات 


  بارانگیر با پوشش کامپوزیت 

  در ادامه به بررسی مزیت های بارانگیر با پوشش کامپوزیت می پردازیم و چند نمونه اجرا شده آن را به نظاره مینشینیم:  

  ورق کامپوزیت

  ورق کامپوزیت پنلی است مرکب از دو لایه آلومینیوم و یک لایه مرکزی پلی اتیلن به وجود می آید. این محصول به دلیل مزایایی مثل زیبایی ، تنوع رنگ، سبک بودن، ثبات رنگ، دوام بالا، قابلیت مونتاژ سریع و…. رقیب سرسخت دیگر مصالح نمای ساختمانی می باشد.


  مزایای ورق کامپوزیت

  ایمنی بالا در برابر حریق  در نمونه های ضد حریق، پایداری رنگ و مقاومت در برابر پوسته شدن ، مقاومت در برابر آلودگی و سهولت تمیز کردن ، مقاومت در برابر ضربه ، سبک وزن بودن پنل ،  ایمنی در برابر زلزله ، انعطاف بالای پنل ها ، سادگی پردازش پنل ، قابلیت عوض کردن پنل ، تنوع در نصب ، سرعت اجرای بالا ، قابلیت اجرای متنوع ، آب بندی نما ، تنوع رنگی ، عایق صوتی مناسب . 

  تنوع رنگ در ورق های مصرفی  ، جنس پایه از پلیمر پلی آمید بوده و در برابر عوامل جوی مقاوم می باشد  ، نصب آسان و سریع  ، عدم محدودیت اندازه در چیدمان کنارهم ، سبک وزن بودن بارانگیر ،  مقاوم در برابر باران و برف ، هزینه کم و خاصیت ضد UV ، قابلیت آفتاب گیری و سایه سازی ، عمر طولانی و کیفیت بالا.

  همچنین می توان ورق کامپوزیت را لیزری کرد و با نور پردازی جلوه بهتر و زیبا تری به کارداد.  • فقط کالاهای موجود
 • مقایسه ( مورد)