اگر بدنه خودرو را به بدن انسان تشبیه کنیم ضرورت استفاده از سایبان برای خودرو ها را درک خواهیم کرد. به عنوان مثال انسان برای محافظت از خود در زیر باران و برف از چتر استفاده می کند،همین محافظت را باید برای اتومبیل خود لازم و ضروری دانست. از این رو سایبان  پارکینگ ماشین این امکان را فراهم کرده تا خودرو ما در برابر هر شرایط جوی و محیطی در امان باشد. 

   اگر می خواهید بدانید سایبان خودرو خوب و کارآمد چه ویژگی هایی دارد این مطلب را از دست ندهید:
  نسل جدید سایبان پارکینگ خودرو  سازه های پیش ساخته ای هستند که به صورت پیچ و مهره ای  و بدون نیاز به صفحه گذاری تولید می گردد. 

  امروزه استفاده از سازه های فلزی پیچ و مهره ای و پیش ساخته در صنعت به نحوه چشمگیری افزایش یافته  و مورد استقبال طراحان و مهندسان به عنوان مجری و عرضه کننده و همچنین مردم به عنوان مصرف کننده قرار گرفته است .

  زیرا که سایبان پیش ساخته خودرو (سایبان ماشین) برای هر دو گروه جامعه اعم از عرضه کننده و مصرف کننده مزیت هایی دارد.

  اولین و مهم ترین مزیت سایبان خودرو پیچ و مهره ای تولید و آماده سازی آن در محیط کارخانه ای و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و به کارگیری تکنولوژی لیزر در سایبان پارکینگ خوردو می باشد. 

  تجربه نشان داده در کارهای صنعتی هرچه  دخالت انسانی در فرایند تولید کمترباشد و در مسیر تولید از نرم افزار و دستگاه های پیشرفته استفاده شود، خروجی محصولی بی نقص تر و کامل تری خواهد بود.

  سایبان خودرو پیچ و مهره ای بزرگمهر با بهره گیری از همین نظریه در محیط کارخانه تولید و برشکاری شده و  تمامی قطعات سایبان خودرو چربی زدایی شده و در مرحله رنگ آمیزی قرار می گیرد نوع پوشش رنگ سایبان پودری کوره ای  و الکترو استاتیک می باشد که از دوام و طول عمر بالایی برخوردار است و بعد از تایید در واحد کنترل کیفیت آماده بسته بندی و ارسال به محل می شود و با حداقل تخریب و سرو صدا در محل نصب خواهد گردید.    • بارانگیر با پوشش پلی کربنات
   • بارانگیر با پوشش کامپوزیت
   • سایبان خودرو تارازبزرگمهر
   • سایبان خودرو فراز بزرگمهر
  • فقط کالاهای موجود
 • مقایسه ( مورد)